Фактом успішно завершеної покупки квитків є наявність в Вашому кабінеті https://support.toloka.media/my-account/downloads/ можливості завантажити інструкцію по доступу до перегляду придбаного заходу. Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але квитки чи номер замовлення не прийшов — Зверніться до нас будь яким зручним способом і ми вирішимо це питання. Термін повернення коштів – до 30 днів.

Якщо Ви прийняли рішення з якоїсь причини повернути квитки, просимо Вас звернутися до нас не пізніше, як за 30 хвилин до початку трансляції.

Оплата можливості перегляду трансляції здійснюється банківськими платіжними картами. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних їм платіжних сайтах. Погоджуючись з даними правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від кінотеатру інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на конкретному заході.